Eyüpsultan Ak Parti İlçe Başkanı Muhammet Vanlıoğlu Kimdir?

Eyüpsultan Ak Parti İlçe Başkanı Muhammet Vanlıoğlu Kimdir?

Muhammet Vanlıoğlu kimdir? Ak Parti Eyüpsultan İlçe Başkanı Muahammet Vanlıoğlu göreve gelmesinden bugün ilgi odağı oldu. Genç yaşta önemli işler başaran Vanlıoğlu hakkında aramalar yapılmaya başladı. Peki Eyüpsultan Ak Parti İlçe Başkanı Muhammet Vanlıoğ

Eyüpsultan Ak Parti İlçe Başkanı Muhammet Vanlıoğlu merak ediliyor. Yerel seçimlerin ardından Ak Parti çok sayıda ilçe başkanı değişim yaşandı. Ak Parti Eyüpsultan ilçe başkanı Muhammet Vanlıoğlu kimdir araştırmaları en çok sorgusu yapılan siyasiler arasında kaldı. Peki Muhammet Vanlıoğlu kimdir? Nereli, Kaç yaşında? İşte detaylar..
Ak Parti 7. Olağan Kongre seçimlerinde Eyüpsultan İlçe Başkanı olarak seçilen Muhammet Vanlıoğlu’nun özel hayatı, iş hayatı ve kariyeri merak konusu oldu. Peki Vanlıoğlu kimdir?


MUHAMMET VANLIOĞLU KİMDİR? NERELİ, AÇ YAŞINDA? MESLEĞİ NEDİR?

1985 yılında İstanbul'un Sütlüce mahallesinde dünyaya geldi. Aslen Trabzon Oflu olan Muhammet Vanlıoğlu evli ve 1 çocuk babasıdır. Vanlıoğlu, Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İç Mimarlık bölümünde eğitimini tamamladı. Eğitim hayatının ardından ilk olarak mesleğe aile şirketi olan Vanlıoğlu İnşaatta başladı.
Halen kendi şirketinde iç mimarı tasarımlar ve inşaat-gayrimenkul işine devam etmektedir. Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında görev almaktadır. Beykoz Trabzonlular Derneği Kurucu Üyeliği ve Beykoz Ensar Vakfı İstişare Kurulunda yer almaktadır.


MUHAMMET VANLIOĞLU'NUN SİYASİ HAYATI

34 yaşındaki Vanlıoğlu, siyasi yaşamına gençlik kollarında başladı. 2012-2015 yılları arasında İstanbul İl Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyeliği yaptı. Daha sonra Siyasi ve Hukuki İşler, Sosyal İşler komisyonlarında görevler aldı. 6. Olağan Kongresinde İstanbul İl Yönetim Kurulu üyeliğine seçildi ve Teşkilat komisyonunda görev yapmaktadır.