Başkan Köken, 'Ramazan Ayın'da da buradayız'

Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken deprem bölgesinde yardım çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Başkan Köken, 'Ramazan Ayın'da da buradayız'
11 Mart 2023 - 17:31
Deprem bölgesine yardımlar hız kesmeden devam ediyor. Eyüpsultan bugüne kadar toplam 75 tır yardım malzemesini bölgeye ulaştırdı. İş makinaları ve Fen işleri personeli bölgede alt yapı ve temizlik çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Bölgeye Eyüpsultan halkı ve STK’ların yardımıyla bir tır insani yardım malzemesi sevk edildi.
 

İstanbul’dan deprem bölgeleriyle yakından ilgilenen belediyeler arasından Eyüpsultan Belediyesi geliyor. İlk günden itibaren bölgenin eksiklerini zamanında belirleyerek büyük bir yardım organizasyonu gerçekleşiyor. Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken’de depremzede vatandaşları yalnız bırakmayan isimler arasında yer aldı. İstanbul’da belediye işlerini organize eden Başkan Köken haftasonu yeniden deprem bölgesine dönerek yardım ve bölgeyi yeniden ayağa kaldırma çalışmalarına katıldı.

 

Çocuklar için oyun alanları ve gençler için spor alanları inşaa eden Eyüpsultan Belediyesi, Ramazan Ayı’nda da bölgedeki faaliyetlerine devam edecek. Deprem bölgesinden ellerini çekmeyeceklerini ifade eden Başkan Köken, ‘Gaziantep İslahiye'deyiz, Yaşam Destek Alanımız cıvıl cıvıl. Ramazan ayında da İslahiye'nin köylerinde iftar programlarımız olacak, hayat normale dönene kadar buradayız.’ ifadelerini kullandı.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum